HİZMETLERİMİZ

 

Poyraz olarak öncelikle müşterilerizmizn taleplerini en iyi zaman ve fiyat dengesinde ve alınabilecek maksimum servis kalitesiyle karşılamayı hedeflemekteyiz. Poyraz ve ekibi müşterilerinin aşağıdaki konulardaki servis taleplerini karşılamak amacıyla sektördeki bilgi birikimi ve deneyimini kullanmaktadır. Bunlar sırasıyla;

 

Gemi Kiralama ve Brokerlik(aracılık) Hizmeti

 

Poyraz deneyimli ekibiyle müşterilerine güvenilir ve zamanında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bizler müşterilerimizn ticarete konu değişik kategorideki ürünleri için değişik ebat ve özellikte araçları temin etmekteyiz.

 

Firmamız ,Gemi kiralama alanında gerek dünya üzerindeki kiralayıcı firmalarla gerekse de ürünlerini bizlerle taşıtan müşterilerimiz sayesinde güven duyulan bir hizmet sağlayıcı konumundadır .

 

Poyraz gemi sahipleri ile doğrudan ilişki içerisinde olup , özellikle Akdeniz bölgesi içerisinde(Kuzey Afrika Dahil) Kısmi(part) ve Tam(full) Kargoya yönelik gemi kiralama hizmeti temin etmektedir.

 

Bir yanda deneyimli ekibimiz diğer yanda ise gemi sahipleri ile olan iyi ilişkilerimiz neticesinde müşterilerimizin ürünlerinin ulaştırılmasında ürün cinsi ve miktarına göre değişik ebatlarda gemi kiralama hizmetini vermekteyiz.

 

Gemi Kiralama yöntemi ile taşınan yükler genellikle aşağıdaki gibidir.

 

•Hurda Çelik

•Kömür

•Çimento ve Klinker

•Kaya Tuzları ,

•Tüm Çelik Ürünleri

•Ağır hacimli inşaat malzemeleri

•Asfalt Tesisi, Yol imalat malzemeleri ve Beton SantralleriTel:  0216 456 94 77
Fax: 0216 456 94 78

Tel:  0216 326 24 81
Fax: 0216 326 24 31
Ofis adresi:
36.ada Ata 2/2  kat 22 daire 151 Ataşehir İstanbul
Şube adresi:
Kalfaçeşme Sokak Validebağ Sitesi
11:Blok Daire 3 Koşuyolu İstanbul
E-mail:
info@poyrazforwarding.com